Prebytočné veci na predaj

Úvod Predaj

   


   Všetky ponúkané veci sú odskúšané a 100% funkčné! Niektoré sú úplne nové, ale väčšina je použitých. Pri každom diely, to je uvedené.

   Diely pochádzajú z televízorov, na ktorých bol poškodený zobrazovací panel alebo DPS (doska plošných spojov) napr. "main board" a oprava sa už zákazníkovi neoplatila. Vždy je to uvedené v texte, pri obrázku.


   Prosím všetkých, ktorý majú záujem o kúpu dielu, aby si dobre pozreli jeho fotky a označenie na DPS. Pretože sa jedná väčšinou o špeciálne diely a súčiastky, tieto neberiem späť, pokiaľ zle diagnostikujete chybu alebo ich znehodnotíte neodbornou manipuláciou!!

   Pre uznanie záruky, je vyžadovaná montáž náhradných dielov a súčiastok odbornou firmou (servisom)


   Preto si prosím pozorne prečítajte záložku "Obchodné podmienky predaja".

   


   Ako ste si už pravdepodobne všimli, tak u mňa nemôžete nakupovať, ako v e-shope. Takže vysvetlím.

   Pod každou sériou fotiek, je v texte uvedené presné označenie dielu (číslo). Toto si opíšte. Napíšte mi "e-mail" (nie SMS!!!), do ktorého vpíšete označenie dielu a vašu presnú korešpondenčnú adresu.

   Ja vám diel pošlem poštou, na dobierku (list alebo balík na poštu). K cene dielu, je nutné pripočítať balné a poštovné, vo výške 4,5€.


   Všetko čo je na fotkách, je dostupné. Keď sa niečo predá, hneď položku odmazávam. Takže mi nemusíte vypisovať, či je položka skladom!


   Ešte raz upozorňujem!

   Pretože sa jedná väčšinou o špeciálne diely a súčiastky, tieto neberiem späť, pokiaľ zle diagnostikujete chybu alebo ich znehodnotíte neodbornou manipuláciou!!

Copyright 2017 - 2024 © Opravaelektroniky.sk