Obchodné podmienky predaja

Úvod Obchodné podmienkyObchodné podmienky predaja

   

 

   Pretože sa jedná väčšinou o špeciálne diely a súčiastky, je vyžadovaná montáž náhradných dielov a súčiastok, odbornou firmou (servisom).

   Preto tieto diely, neberiem späť, pokiaľ zle diagnostikujete chybu alebo ich znehodnotíte neodbornou manipuláciou.

   Ak DPS (dosku plošných spojov) kupuje súkromná osoba – amatérsky opravár, laik, ktorý nemá oprávnenie vykonávať opravy takýchto zariadení, takúto DPS neberiem späť v žiadnom prípade!!

   

   Väčšina  z predávaných dielov, sa nedá vyskúšať jednoduchým zapojením na el. prúd alebo vizuálne. Potrebujú špeciálne zapojenie, na ich odskúšanie a diagnostikovanie.


   Záruka na tovar, je tri mesiace a začína plynúť dňom nasledujúcim, od prevzatia tovaru. Ak bol tovar v záručnej oprave, tak sa záruka predlžuje o túto dobu. Záručnú dobu, si nemožno zamieňať so životnosťou súčiastky, pri správnom používaní a zapojení.


   Pre uznanie záruky, je vyžadovaná montáž náhradných dielov a súčiastok odbornou firmou (servisom).

   Ak je tovar poškodený alebo inak znehodnotený, nespĺňa dohodnuté vlastnosti, môže kupujúci tento tovar reklamovať.

   Pre vrátenie tovaru, vypíšte reklamačný list, ktorý sa dá stiahnuť "tu". Pošlite ho spolu s tovarom, kópiou faktúry (dodacieho listu), na adresu uvedenú v reklamačnom liste.

 

   Tovar neposielajte na dobierku! Takýto tovar nebude prevzatý.


   Pri preprave musí byť tovar dostatočne zabalený (najlepšie v pôvodnom balení), aby nemohlo dôjsť, k jeho poškodeniu . Ak tovar príde  poškodený vinou nedostatočného zabalenia, nebude akceptovaná reklamácia.

   Pokiaľ sa zistí, že tovar je poškodený neodbornou manipuláciou, zapojením alebo iným poškodením zo strany kupujúceho, bude mu účtovaná suma za kontrolu, prípadne za opravu dielu.


   Tovar posielam výhradne slovenskou poštou, na dobierku (list alebo balík na poštu). Väčšinou je odoslaný, do dvoch pracovných dní. K cene dielu na stránke, je nutné pripočítať poštovné a balné, vo výške 4,8€.

Copyright 2017 - 2023 © Opravaelektroniky.sk